Wegens de staking bij Bpost raden we de gratis levering aan in onze apotheken

Selecteer :
Ik heb een voorschrift

La Roche-Posay Lipikar AP+ 400ml + Wasolie Navulling 400ml

La Roche-Posay Lipikar AP+ 400ml + Wasolie Navulling 400ml
€ 26,99
€ 32,13

Op voorraad online

Max. aantal = 12
delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 12
Toon apotheek voorraad
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Vanaf nu kan je je favoriete Lipikar reining (Lipikar Syndet AP+ of Lipikar Olie AP+) verkrijgen in een ecologisch hervulbaar formaat. Deze navulling bevat voor 100% dezelfde formule als het originele product, maar is tegelijkertijd een stuk ecologischer aangezien het gaat over een navulling. Ideaal om jouw pompfles mee op te vullen. Deze navulling bevat -77% plastiek dan het originele 400ml formaat.

La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie is een relipiderende reinigende olie.

Aqua Posae Filiformis, een exclusief gepatenteerd bestanddeel, helpt het voorkomen van bepaalde factoren die een droge huid veroorzaken, in een zachte formule gecombineerd met verzachtende Niacinamide en lipidenaanvullende karitéboter. Prikt niet in de ogen. Geschikt voor de babyhoofdhuid en intieme zones.

Zo helpt een divers microbioom bij het reguleren van de ontstekingen die verantwoordelijk zijn voor een gevoelige huid. 

Hoog tijd dus om aandacht te schenken aan de microbiële diversiteit in uw lichaam. Als u zorg draagt voor uw bacteriën, zullen zij op hun beurt zorg dragen voor u.

 Het thermaal water is bijvoorbeeld een uniek therapeutisch ingrediënt dat bijdraagt tot het herstellen van de diversiteit van het microbioom van de huid. De zeldzame stoffen in het water, zoals selenium en strontium, werken als een katalysator van bacteriële enzymen die het bacteriële profiel terug in balans kan brengen. Hierdoor kan je huidbarrière zich herstellen.

 Als u last heeft van eczeem werkt de Lipikar Baume AP+M doeltreffend. Een van de meest voorkomende bacteriën bij eczeem is Staphylococcus aureus. Het gepantenteerde Microresyl ingrediënt in de balsem werkt in op deze bacterie om de vorming ervan te voorkomen. Uiteindelijk zijn er minder Staphylococcus aureus wat betekent dat uw huidmicrobioom zich kan herstellen. 

La Roche-Posay Lipikar AP+ Wasolie is een relipiderende reinigende olie.

Antiwrijving schuimende textuur. Hypoallergeen. Gemakkelijk af te spoelen. Douche & bad 

Voor gebruik in de douche: laat in je hand schuimen en breng aan op vochtige huid. Spoel af. 

Voor gebruik in het bad: doe het equivalent van 5 pompjes in het badwater terwijl je de badkuip vult.

AQUA/WATER - GLYCERIN - SUCROSE - SODIUM LAURETH SULFATE - COCO-BETAINE - SODIUM CHLORIDE - CITRIC ACID - NIACINAMIDE - PARFUM/FRAGRANCE - PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES - POLYSORBATE 20 - PPG-5-CETETH-20 - SODIUM BENZOATE - SODIUM HYDROXIDE - VITREOSCILLA FERMENT.

*Uw % voordeel wordt berekend door onze Gele Prijzen te vergelijken met de aanbevolen prijzen van de leveranciers

Algemene voorwaarden                 Privacy Policy             

Aggregatie 1/2/237708 - Apotheker COCHET L./LEPAN A. - 3225299159 - APB 237708 - Buitenplas 19 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw België - BTW: BE 0866.855.346 - Openingsuren apotheek: maandag-vrijdag 09:00-12:30 en 14:00-18:00
Apotheek van wacht : https://www.apotheek.be/ Copyright © 2006-2025 | Multipharma CV - Marie Curie square 30 - 1070 Brussel België