Selecteer :
Ik heb een voorschrift

Avene Cicalfate+ zuiverende reinigingsgel 200ml

Avene Cicalfate+ zuiverende reinigingsgel 200ml
€ 13,50

Op voorraad online

Max. aantal = 12
delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 12
Toon de voorraad in andere Multipharma apotheken
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Deze reinigingsgel droogt niet uit, kalmeert en zuivert de geïrriteerde huid. Het is geschikt voor de hygiëne van het gezicht, het lichaam, de uitwendige intieme zones, de handen en de hoofdhuid van baby's, kinderen en volwassenen. Geschikt voor alledaagse irritaties (roodheid van het zitvlak, schrammen, intieme ongemakken, huiduitslag bij kinderen, tatoeages, oppervlakkige dermatologische ingrepen, navelverzorging...). Deze wasgel werd geformuleerd zonder parfum op basis van 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong. De formule helpt irritatie te verminderen, terwijl de reinigende werking het risico op bacteriële proliferatie helpt te beperken. Deze douchegel zit in een 100% gerecycleerde en recycleerbare plastic flacon, met een afschroefbare dop die ook ontworpen werd om te worden gerecycleerd. De aangename, blauwe textuur schuimt bij het aanbrengen.

• REINIGT de gevoelige en geïrriteerde huid.

• KALMEERT onmiddellijk.

• ZUIVERT in 5 minuten.

Avene Cicalfate+ zuiverende reinigingsgel. Reinigingsgel voor de geïrriteerde huid.
1 tot 2 keer per dag aanbrengen op de geïrriteerde zone. Laten opschuimen en spoel af. Zachtjes deppen op de huid, zonder te wrijven.
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). WATER (AQUA). GLYCERIN. DISODIUM COCO-GLUCOSIDE CITRATE. DECYL GLUCOSIDE. SODIUM COCOAMPHOACETATE. PENTYLENE GLYCOL. AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE. ARGININE. CITRIC ACID. COPPER SULFATE. SODIUM CHLORIDE. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE. TROMETHAMINE. XANTHAN GUM. ZINC SULFATE