Wegens de nationale staking (29/04) en de feestdag (01/05) kan de levering van je pakje vertraging hebben.

Selecteer :
Ik heb een voorschrift

Theafresh Oogdruppels Oplossing 2x10ml

Theafresh Oogdruppels Oplossing 2x10ml
€ 30,99

Op voorraad online

Max. aantal = 12
delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 12
Toon de voorraad in andere Multipharma apotheken
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

THEAFRESH is een steriele, fosfaatvrije, isotonische en pH-neutrale oplossing. De oplossing wordt geleverd in het ABAK® multidosis flesje. Dit vernieuwende en gepatenteerde hulpmiddel maakt het mogelijk om oogdruppels toe te dienen door een filtermembraan van 0,2 µm, waardoor bacteriële besmetting van de oplossing voorkomen wordt, zonder het gebruik van conserveermiddelen. THEAFRESH is mild voor de ogen aangezien het geen conserveermiddelen bevat. De afwezigheid van conserveermiddelen zorgt voor de bescherming van oculaire weefsels en veroorzaakt ook geen reacties bij gebruikers die overgevoelig zijn voor conserveermiddelen. Geschikt voor: • Volwassenen, • Kinderen: ouders of verzorgers moeten het product toedienen, • Zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven op basis van de huidige kennis, • Dragers van contactlenzen, ongeacht het type contactlens.
Zonder bewaarmiddel. Geschikt om te gebruiken bij alle soorten contactlenzen. Het product kan worden gebruikt gedurende 6 maanden na de eerste opening. Geschikt voor volwassenen, kinderen (ouders of verzorgers moeten het product toedienen), zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven en dragers van contactlenzen, ongeacht het type contactlens.
THEAFRESH is bedoeld om het oog te bevochtigen en te smeren bij droge of vermoeide ogen. THEAFRESH is ook bedoeld om de lens te smeren in geval van ongemak bij het dragen van contactlenzen. Uitsluitend oculair gebruik.
Voor het hydrateren en smeren van het oog: Dosering: 1 druppel in elk oog, zo vaak als nodig gedurende de dag. Breng één druppel aan in het onderste deel van het ooglid, terwijl u het onderste ooglid zacht naar beneden trekt en ondertussen naar boven kijkt. Sluit het oog zachtjes na de toediening. Voor het smeren en bevochtigen van de lens: Dosering: 1 druppel op elke lens bij het plaatsen en verwijderen en zo vaak als nodig gedurende de dag. Breng voor het plaatsen van uw contactlens een druppel aan op de binnenzijde van de lens terwijl deze op uw vinger ligt. Breng de lens in zoals gewoonlijk en knipper een paar keer om THEAFRESH gelijkmatig te verdelen over het oog en de oppervlakte van de contactlens.
THEAFRESH is een oogoplossing bestaande uit hyaluronzuur (als natriumhyaluronaat 0.15%), natrium chloride, trometamol, waterstofchloride en water voor injecties.

Betaalmethodes

Volg ons

*Uw % voordeel wordt berekend door onze Gele Prijzen te vergelijken met de aanbevolen prijzen van de leveranciers

Algemene voorwaarden                 Privacy Policy             

Aggregatie 1/2/237708 - Apotheker LEPAN A./BOERS S. - 3225299159 - APB 237708 - Buitenplas 19 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw België - BTW: BE 0866.855.346 - Openingsuren apotheek: maandag-vrijdag 09:00-12:30 en 14:00-18:00
Apotheek van wacht : https://www.apotheek.be/ Copyright © 2006-2025 | Multipharma CV - Marie Curie square 30 - 1070 Brussel België