50 - 100 mg (soms 25 mg) / crisis, bij het begin van de crisis
Wanneer de patiënt niet reageert op de eerste dosis sumatriptan, heeft het geen zin om tijdens dezelfde aanval nog een tweede dosis toe te dienen. Sumatriptan kan gebruikt worden om daaropvolgende aanvallen te behandelen.
Max. 300 mg /24u, indien de symptomen terugkeren binnen de 24u
Volwassenen 50 - 100 mg (soms 25 mg) / crisis, bij het begin van de crisis Wanneer de patiënt niet reageert op de eerste dosis sumatriptan, heeft het geen zin om tijdens dezelfde aanval nog een tweede dosis toe te dienen. Sumatriptan kan gebruikt worden om daaropvolgende aanvallen te behandelen. Max. 300 mg /24u, indien de symptomen terugkeren binnen de 24u Min. 2 u tussen 2 dosissen Toedieningswijze De tablet(ten) volledig inslikken met water
Welke stoffen zitten er in Sumatriptan EG? De werkzame stof in Sumatriptan EG is sumatriptan. Eén tablet bevat 50 mg sumatriptan (als succinaat). De andere stoffen in Sumatriptan EG zijn lactosemonohydraat, microkristallijne cellulose, natriumcroscarmellose, magnesiumstearaat, ijzeroxide (E172).