Selecteer :
Ik heb een voorschrift

Roge Cavaillès gel overvet bad-douche amandel 400ml

Roge Cavaillès gel overvet bad-douche amandel 400ml
€ 10,20

Voorraad uitgeput

delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, binnen 2 werkdagen geleverd
Max. aantal = 12
Toon apotheek voorraad
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Om uw gevoelige huid te verzorgen is de bad- en douchegel verrijkt met Actieve Surgras. Met dit exclusieve complex reinigt het mild en biedt het meer bescherming voor nog meer vocht. Bij dagelijks gebruik beschermt het uw huid actief tegen uitdroging door de natuurlijke beschermingsmechanismen te versterken en voedt het uw huid met zijn herstellende actieve bestanddelen.
• Gevoede en beschermde HUID: Onze zeepvrije formule, dermatologisch getest op de gevoelige huid, bevat regenererende, plantaardige supervettende ingrediënten, reinigt de huid mild en helpt het natuurlijke regeneratieproces te behouden. • Een moment van WELZIJN dankzij het romige schuim en de geur van groene amandel. • Een gebaar voor de PLANEET met een 100% gerecyclede en recyclebare plastic fles*. • Voor het hele GEZIN: jong en oud, vanaf 3 jaar. *met uitzondering van kleurpigmenten

Roge Cavaillès gel overvet bad-douche amandel voor de gevoelige huid.

Breng de Sensitive Skin Shower Gel aan op een vochtige huid onder de douche of in bad. Laat het schuimen, spoel af en je huid zal gehydrateerd, beschermd en stralender zijn dan ooit.
Aqua, natriumlaurethsulfaat, PEG-7 glycerylcocoaat, glycerine, cocamidopropylbetaïne, PEG-6 capryl-/caprineglyceriden, propyleenglycol, parfum, cocoylmethylglucamide, cocoglucoside, glyceryloleaat, Prunus Amygdalus Dulcis-olie, citroenzuur, tetranatriumglutamaatdiacetaat, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, sorbinezuur, PEG-120 methylglucosedioleaat, CI 19140, CI 42051, natriumhydroxide.

Anderen bekekenook