Geneesmiddelen op voorschrift mogen alleen in de apotheek afgeleverd worden op basis van een doktersvoorschrift. De prijs wordt berekend op basis van je ziekenfondstussenkomst op het moment van betaling in de apotheek.
Ben je zeker dat je je afhaalapotheek wilt wijzigen?
Geneesmiddelen op voorschrift mogen alleen in de apotheek afgeleverd worden op basis van een doktersvoorschrift. De prijs wordt berekend op basis van je ziekenfondstussenkomst op het moment van betaling in de apotheek.
Reserveer AL je geneesmiddelen
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is
Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek
Volwassenen en kinderen > 12 jaar 1 druppel in elk aangetast oog, 2 x per dag Toedieningswijze Oculair gebruik Patiënten moeten 10-15 minuten wachten na instillatie van Relestat voordat ze hun contactlenzen plaatsen. Relestat mag niet worden toegediend tijdens het dragen van contactlenzen Om besmetting van het oog of de oogdruppels te voorkomen, moet vermeden worden dat de druppelteller in aanraking komt met of het even welk oppervlak Als er meer dan een topisch geneesmiddel voor de ogen wordt gebruikt, moeten de verschillende geneesmiddelen worden toegediend met een interval van minstens 10 minuten
Welke stoffen zitten er in dit geneesmiddel? De werkzame stof in dit geneesmiddel is epinastinehydrochloride. Een ml oogdruppels, oplossing, bevat 0,5 mg epinastinehydrochloride. De andere stoffen in dit geneesmiddel zijn benzalkoniumchloride (een conserveermiddel), dinatriumedetaat, natriumchloride, natriumdiwaterstoffosfaatdihydraat, natriumhydroxide/zoutzuur (voor aanpassing van de pH) en gezuiverd water.