1/2 à 1 tablet elke 4 tot 6 uur Max. 4 g per dag bij acute pijn (behandeling op korte termijn) Max. 3 g per dag bij een langdurige behandeling of bij koorts
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke bruistablet Paracetamol Sandoz bevat 1 g paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn: watervrij citroenzuur, natriumwaterstofcarbonaat, aspartaam (E951), natriumsaccharine, povidone K30, natriumlaurylsulfaat, mannitol, simethicone, magnesiumstearaat, sinaasappelsmaakstof (bevat onder andere benzylalcohol, sucrose en sorbitol), maltodextrine en povidone (zie rubriek 2 "Paracetamol Sandoz bevat aspartaam, natrium, benzylalcohol, sucrose en sorbitol").