Wegens de nationale staking (29/04) en de feestdag (01/05) kan de levering van je pakje vertraging hebben.
Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek
Beschrijving
Onypso nagellak wordt aanbevolen voor de plaatselijke behandeling van een verdikking van de nagels aan de handen en/of voeten als gevolg van psoriasis. De nagel is een keratineplaat die uit een aantal lagen hoorncellen is opgebouwd die gedurende het hele leven voortdurend worden geproduceerd en verwijderd. Bij psoriasis aan de nagel hopen cellen zich op onder de nagel omdat ze niet verwijderd worden. De nagellak maakt de opperhuid los waardoor de opgehoopte cellen verminderen en bijgevolg de nagel minder dik wordt.
Eigenschappen
Stoppen met de behandeling in het geval van een allergische reactie.
Het product is brandbaar, dus niet in de buurt van een warmtebron of open vuur gebruiken.
Indicaties
Nagellak voor de plaatselijke behandeling van een verdikking van de nagels aan de handen en/of voeten als gevolg van psoriasis.
Gebruik
Alleen op nagels aanbrengen en alleen voor uitwendig gebruik.
Gedurende 6 maanden 1 keer per dag aanbrengen.
De nagellak kan best vlak voor het slapengaan aangebracht worden omdat ureum (het actieve bestanddeel) oplost in water. Op die manier kan het product zo lang mogelijk inwerken.
De handen en/of voeten wassen en grondig afdrogen alvorens het product aan te brengen.
De benodigde hoeveelheid nagellak 1 keer per dag op de verdikte nagel aanbrengen en daarbij heel het nageloppervlak bedekken.
1 tot 2 minuten laten drogen.
1 keer per week de nagellak verwijderen omdat het actieve bestanddeel anders niet meer kan doordringen tot in de nagel.
Ingrediënten
Ureum.