Nuralgan bevat de werkzame stoffen paracetamol en ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (of NSAID's) worden genoemd. Het verlicht de pijn en vermindert ontstekingen (zwelling, roodheid of pijn). Paracetamol is een pijnstiller die de pijn verlicht en de koorts vermindert. Nuralgan wordt bij volwassenen gebruikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van milde tot matige pijn. Raadpleeg altijd een arts als u zich na 3 dagen niet beter of zelfs slechter voelt.
Volwassenen: De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten om de 6 uur, naar behoefte. Neem niet meer dan 6 tabletten in een periode van 24 uur. Laat ten minste 6 uur tussen de doses. Neem dit geneesmiddel niet langer dan 3 dagen in. Hoe neemt u het geneesmiddel in Slik de tablet in met een vol glas water. Om het risico op bijwerkingen te verminderen, raden we aan om het geneesmiddel met voedsel in te nemen.
- De werkzame stoffen zijn paracetamol en ibuprofen. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg paracetamol en 200 mg ibuprofen. - De andere stoffen zijn: Tabletkern: povidon (E1201), microkristallijne cellulose, natriumzetmeelglycolaat, magnesiumstearaat. Tabletomhulsel: polyvinylalcohol, macrogol, talk (E553b) en titaandioxide (E171).