Gratis levering Naar een apotheek of vanaf €55

Ibuprofen eg 400mg filmomh tabl 30 x 400mg
€ 6,12

Op voorraad

Maximaal te bestellen aantal: 3
Gratis levering vanaf €55
Gratis levering in apotheek
Veilig betalen
Klantendienst via e-mail of contactformulier
Reserveren in de apotheek? Binnenkort beschikbaar op onze nieuwe app

Productbeschrijving

Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.

  • De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.

  • De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.

Inflammatoire gewrichtsaandoeningen zoals Reumatoïde arthritis Spondylitis ankylopoïetica Ziekte van Still (juveniele polyarthritis) en verwante ziektetoestanden Degeneratieve gewrichtsaandoeningen zoals osteoarthrose Extra-articulaire aandoeningen zoals periarthritis, bursitis, tendinitis, tenosynovitis, cervicaal syndroom en acute lage rugpijn door discopathie Primaire dysmenorroe Post-partum pijn Post-episiotomie pijn Post-traumatische en postoperatieve ontstekingen Ontsteking na kaakchirurgie en tandheelkundige ingrepen
Volwassenen en kinderen > 12 jaar Startdosis: 3 x 600 mg/dag Onderhoudsdosis: 3 x 400 mg of 2 x 600 mg/dag Reumatoïde arthritis en spondylitis ankylopoïetica: 4 x 600 mg/dag 2 x 400 mg/dag tot 3 x 400 mg of 2 x 600 mg/dag Dysmenorroe: 3 x 400 mg per dag. De behandeling starten bij het eerste pijnsymptoom; 2 - 3 dagen behandeling zijn over het algemeen voldoende 400 mg, 1 x per dag Max. 3 x 400 mg per dag Startdosis, naargelang de ernst (gedurende enkele dagen): OF 3000 mg/dag (2 x 600 mg 's morgens, 1 x 600 mg 's middags en 2 x 600 mg 's avonds OF 2400 mg (1 x 600 mg 's morgens en 's middags, 2 x 600 mg 's avonds Vervolgens geleidelijk verminderen tot 1800 mg/dag (3 x 600 mg), en dan tot een onderhoudsdosis van 1200 mg per dag (3 x 400 mg of 2 x 600 mg) Max. 3 x 600 mg/dag Kinderen < 12 jaar 2 tot 6 jaar : maximum 600 mg per dag (3 x 200 mg) 7 tot 11 jaar : maximum 1200 mg per dag (3 x 400 mg) Toedieningswijze Bij voorkeur ongeveer 1 u voor de maaltijd innemen Neem de tabletten in met een glas water. Ter behandeling van de ochtendstijfheid zal men de eerste dagdosis bij het ontwaken nuchter innemen, samen met wat vloeistof.
De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet. De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.