Gratis levering Naar onze apotheken of vanaf €55

Gyno-daktarin creme 1 x 78g 2%

Gyno-daktarin creme 1 x 78g 2%
€ 11,51

Op voorraad

Max. aantal = 3
Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Overgevoeligheid voor de werkzame stof, andere imidazoolderivaten, of voor een van de in "Samenstelling" vermelde hulpstoffen.
Locale symptomatische behandeling van : - vaginale mycosen... Is nietgeschikt voor de behandeling van vaginale infecties door gonokokken of door Chlamydia (een systemische behandeling is hier noodzakelijk!)
Volwassen vrouwen 1 maal per dag voor het slapengaan de inhoud van een applicator (± 5 g crème) diep in de schede inbrengen Gedurende 7 dagen herhalen, zelfs indien de symptomen (bv. jeuk en witverlies) verdwenen zijn of indien de menstruatie begint Volwassen mannen Behandeling van gelijktijdige symptomen van mycotische balanitis bij de partner: breng de crème 2 maal per dag aan op de eikel Gedurende 7 dagen herhalen
20 mg miconazolenitraat per gram crème. Andere bestanddelen zijn mono- en distearaatesters van ethyleenglycol en polyoxyethyleenglycol, polyethyleenoleïneglyceride, vloeibare paraffine, butylhydroxyanisol, benzoëzuur en water.