Selecteer :
Ik heb een voorschrift

Excedryn pijn&koorts 500mg/65mg filmomh tabl 2x10

Excedryn pijn&koorts 500mg/65mg filmomh tabl 2x10
€ 5,82

Op voorraad online

Max. aantal = 3
delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 3
Toon de voorraad in andere Multipharma apotheken
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Excedryn Pijn & Koorts is een geneesmiddel tegen koorts en pijn. Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

U bent allergisch voor fenacetine.

U bent jonger dan 12 jaar.

Pijn & koorts
De aanbevolen dosering is: Jongeren en kinderen vanaf 12 jaar (gewicht tussen 40 kg en 50 kg): maximaal 4 maal per dag 1 tablet. Kinderen jonger dan 12 jaar: niet aanbevolen voor kinderen jonger dan 12 jaar. Jongeren en volwassenen (gewicht meer dan 50 kg): tot 3 keer per dag 2 tabletten. Neem de tabletten in met een glas water. Alleen oraal. Niet meer dan 6 tabletten per dag nemen. Als de pijn ernstiger is of in geval van koorts, kan de maximale dagelijkse dosis worden verhoogd tot 8 tabletten per 24 uur. De periode tussen twee innamen moet minstens 4 uur zijn. Neem niet meer van dit middel en gebruik het niet langer dan de voorgeschreven of aangeraden periode. Neem altijd de laagste effectieve dosis om uw klachten te verlichten. Niet innemen in combinatie met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten. Neem dit middel zo kort mogelijk in en alleen zolang de klachten aanhouden. Zijn de klachten na 3 dagen niet verminderd, neem dan contact op met uw arts.
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en cafeïne. De andere stoffen in dit middel zijn gepregelatiniseerd zetmeel, maïszetmeel, polyvidone, kaliumsorbaat, talk, stearinezuur, natriumcroscarmellose, gezuiverd water, hypromellose en triacetine.

Betaalmethodes

Volg ons

*Uw % voordeel wordt berekend door onze Gele Prijzen te vergelijken met de aanbevolen prijzen van de leveranciers

Algemene voorwaarden                 Privacy Policy             

Aggregatie 1/2/237708 - Apotheker LEPAN A./BOERS S. - 3225299159 - APB 237708 - Buitenplas 19 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw België - BTW: BE 0866.855.346 - Openingsuren apotheek: maandag-vrijdag 09:00-12:30 en 14:00-18:00
Apotheek van wacht : https://www.apotheek.be/ Copyright © 2006-2025 | Multipharma CV - Marie Curie square 30 - 1070 Brussel België