Kan nuttig zijn in lichte tot matige gevallen en is perfect geschikt wanneer een behandeling op basis van corticosteroïden door de dierenarts is afgeraden. Een ideale aanvullende verzorging om overmatig gebruik van medicijnen te beperken en zo de schadelijke effecten ervan (dunnere huid, droge huid...) te verminderen.
Schud de fles voor gebruik. Spuit één of meerdere keren per dag rechtstreeks op de huid, afhankelijk van de behoefte. Bij dieren die niet tegen sprays kunnen, het product aanbrengen met een watje of een kompres.
Plantaardige olie van hennep en neem, rijk aan essentiële vetzuren (omega 3 en 6), onmisbaar voor het versterken van de huidbarrière van uw dieren, maar die zij zelf niet kunnen aanmaken Kalmerende extracten van candeia, rijst en kappertjes Extracten van riet en poria cocos, en PCA met hydraterende eigenschappen Synergie van essentiële oliën van cajeput en tea tree met zuiverende eigenschappen Polysacchariden van plantaire oorsprong die een onzichtbare beschermende film vormen die de huid beschermt tegen schadelijke invloeden van buitenaf (filmvormend effect)