Les médicaments sur prescriptions ne peuvent être délivrés qu’en pharmacie et sur base d’une prescription médicale. Le prix est calculé sur base de votre intervention mutuelle au moment du paiement en pharmacie.
Ben je zeker dat je je afhaalapotheek wilt wijzigen?
Les médicaments sur prescriptions ne peuvent être délivrés qu’en pharmacie et sur base d’une prescription médicale. Le prix est calculé sur base de votre intervention mutuelle au moment du paiement en pharmacie.
Reserveer AL je geneesmiddelen
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is
Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek
Voor de behandeling van vlooien- en tekeninfestaties bij honden. Dit diergeneesmiddel heeft een onmiddellijke en aanhoudende dodende werking gedurende 1 maand voor vlooien (Ctenocephalides felis en C. canis) en teken (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, I. hexagonus en Dermacentor reticulatus). Vlooien en teken moeten aanhechten aan de gastheer en beginnen met voeden om blootgesteld te worden aan het werkzame bestanddeel. Het diergeneesmiddel kan gebruikt worden als onderdeel van een behandelingsstrategie tegen vlooienallergiedermatitis (VAD). Ter vermindering van het risico op infectie met Babesia canis canis via overdracht door Dermacentor reticulatus gedurende één maand. Het effect is indirect ten gevolge van de werkzaamheid van het diergeneesmiddel tegen de vector. Voor de behandeling van demodicose (veroorzaakt door Demodex canis). Voor de behandeling van sarcoptesschurft (Sarcoptes scabiei var. canis).
Dosering voor elke diersoort, toedieningswijzen en toedieningswegen Voor oraal gebruik. Het diergeneesmiddel dient te worden toegediend volgens onderstaande tabel om een dosering van 20-43 mg lotilaner/kg lichaamsgewicht te garanderen. Lichaamsgewicht van de hond (kg) Tabletsterkte en aantal tabletten dat moet worden toegediend Credelio 56 mg Credelio 112 mg Credelio 225 mg Credelio 450 mg Credelio 900 mg 1,3-2,5 1 2,5-5,5 1 5,5-11,0 1 11,0-22,0 1 22,0-45,0 1 45 Juiste combinatie van tabletten Gebruik een juiste combinatie van beschikbare sterkten om de aanbevolen dosering van 20-43 mg/kg te bereiken. Voor de behandeling van demodicose (veroorzaakt door Demodex canis): Een maandelijkse toediening van het diergeneesmiddel gedurende twee opeenvolgende maanden is effectief en leidt tot een duidelijke verbetering van de klinische verschijnselen. De behandeling moet worden voortgezet tot twee negatieve huidafkrabsels met een interval van één maand worden verkregen. Ernstige gevallen kunnen langdurig een maandelijkse behandeling vereisen. Aangezien demodicose een multifactoriële aandoening is, wordt aanbevolen om indien mogelijk ook elke onderliggende aandoening op gepaste wijze te behandelen. Voor de behandeling van sarcoptesschurft (veroorzaakt door Sarcoptes scabiei var. canis): Maandelijkse toediening van het diergeneesmiddel gedurende twee opeenvolgende maanden. Verdere maandelijkse toediening van het diergeneesmiddel kan vereist zijn op basis van klinische beoordeling en huidafkrabsels. Aanwijzingen voor een juiste toediening Dit diergeneesmiddel is een smakelijke kauwtablet met smaakstof. Geef de kauwtablet(ten) maandelijks met het voer of erna.