Selecteer :
Ik heb een voorschrift

Cogniton plus energy LA 30st

Cogniton plus energy LA 30st
€ 25,68

Op voorraad online

Max. aantal = 10
delivery Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 12
Toon de voorraad in andere Multipharma apotheken
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Cogniton plus energy LA is geschikt voor studenten en actieve mensen die hun concentratievermogen op peil willen houden om goed te presteren in tijden van stress en drukke schema's1. Denk aan examens of een drukke periode op het werk. Daartoe zijn ingrediënten toegevoegd om de energie op peil te houden en vermoeidheid te helpen verminderen, waaronder vitamine B5 en B124. Dit product bevat ook Guarana. Net als Cogniton focus LA bevat deze speciale versie van Cogniton de nieuwe Ginkgosome-techniek. Ginkgosoom zorgt voor een langdurig effect en een betere absorptie van de actieve bestanddelen*. De meer energetische formule maakt het de ideale bondgenoot voor actieve mensen en studenten.

Net als Cogniton focus LA bevat deze speciale versie van Cogniton de nieuwe Ginkgosome-techniek. Ginkgosoom zorgt voor een langdurig effect en een betere absorptie van de actieve bestanddelen*.

De meer energetische formule maakt het de ideale bondgenoot voor actieve mensen en studenten.

Geheugen - Concentratie
Cogniton plus energy LA is een vegan product met halal en kosjer certificering. Aanbevolen dosering: 1 tot 2 capsules per dag.
Ginkgosome (waarvan 25% ginkgo biloba extract en 75% fosfatidylserine)

Betaalmethodes

Volg ons

*Uw % voordeel wordt berekend door onze Gele Prijzen te vergelijken met de aanbevolen prijzen van de leveranciers

Algemene voorwaarden                 Privacy Policy             

Aggregatie 1/2/237708 - Apotheker LEPAN A./BOERS S. - 3225299159 - APB 237708 - Buitenplas 19 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw België - BTW: BE 0866.855.346 - Openingsuren apotheek: maandag-vrijdag 09:00-12:30 en 14:00-18:00
Apotheek van wacht : https://www.apotheek.be/ Copyright © 2006-2025 | Multipharma CV - Marie Curie square 30 - 1070 Brussel België