Selecteer :
Ik heb een voorschrift
Geneesmiddelen met voorschrift

Brufen Plus Paracetamol 200mg/500mg 20st

Geneesmiddelen met voorschrift
Brufen Plus Paracetamol 200mg/500mg 20st
Geneesmiddelen met voorschrift kunnen alleen in apotheken en op basis van een medisch voorschrift worden verstrekt.
Max. aantal = 3
Toon de voorraad in andere Multipharma apotheken
Geneesmiddelen met voorschrift kunnen alleen in apotheken en op basis van een medisch voorschrift worden verstrekt.
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Brufen Plus Paracetamol bevat twee actieve stoffen (die zorgen dat het geneesmiddel werkt). Dit zijn ibuprofen en paracetamol. Ibuprofen hoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers worden genoemd (NSAID's). NSAID's werken door het verminderen van pijn, het verminderen van zwelling en het verlagen van een verhoogde temperatuur. Paracetamol is een pijnstiller die op een andere manier dan ibuprofen werkt om pijn en koorts te verlichten. Dit product is met name geschikt voor pijn waarvoor een sterkere pijnstillende werking nodig is dan ibuprofen of paracetamol alleen. Brufen Plus Paracetamol wordt gebruikt voor het tijdelijk verlichten van lichte tot matige pijn geassocieerd met migraine, hoofdpijn, rugpijn, menstruatiepijn, tandpijn en spierpijn, symptomen van verkoudheid en griep, keelpijn en koorts. Brufen Plus Paracetamol wordt gebruikt bij volwassenen vanaf 18 jaar.
Gebruik zo kort mogelijk de minimale effectieve dosering die nodig is om uw symptomen te verlichten. Gebruik Brufen Plus Paracetamol niet langer dan 3 dagen. Als uw symptomen blijven bestaan of erger worden, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts. Dit geldt in het bijzonder als u een infectie heeft met symptomen als koorts en pijn of als u het middel langer dan 3 dagen moet gebruiken. Volwassenen: De aanbevolen dosering is 1 tablet met water en voedsel, maximaal drie keer per dag. Wacht ten minste 6 uur tussen doses. Als de symptomen niet onder controle zijn met 1 tablet, mag maximaal drie keer per dag maximaal 2 tabletten worden genomen.
De werkzame stoffen in dit geneesmiddel zijn ibuprofen en paracetamol. Elke filmomhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen en 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit geneesmiddel zijn: Tabletkern: maïszetmeel, crospovidon (type A) (E1202), colloïdaal watervrij silica (E551), povidon K-30 (E1201), gepregelatiniseerd zetmeel (maïs), talk (E553b), stearinezuur (50). Filmomhulling: poly(vinylalcohol) (E1203), talk (E553b), macrogol 3350 (E1521), titaandioxide (E171).

Betaalmethodes

Volg ons

*Uw % voordeel wordt berekend door onze Gele Prijzen te vergelijken met de aanbevolen prijzen van de leveranciers

Algemene voorwaarden                 Privacy Policy             

Aggregatie 1/2/237708 - Apotheker LEPAN A./BOERS S. - 3225299159 - APB 237708 - Buitenplas 19 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw België - BTW: BE 0866.855.346 - Openingsuren apotheek: maandag-vrijdag 09:00-12:30 en 14:00-18:00
Apotheek van wacht : https://www.apotheek.be/ Copyright © 2006-2025 | Multipharma CV - Marie Curie square 30 - 1070 Brussel België