Gratis levering Naar onze apotheken of vanaf €55

Roche SARS-CoV-2 Snelle zelftest antigenen Covid-19/Corona 1st

Roche SARS-CoV-2 Snelle zelftest antigenen Covid-19/Corona 1st
€ 2,99

Voorraad uitgeput

Max. aantal = 0
Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Max. aantal = 12
Bekijk hier de voorraad in andere Multipharma apotheken
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Roche SARS-CoV-2 Antigen Test is een betrouwbare, snelle chromatografische immunoassay neustest. Deze test is bedoeld om specifiek SARS-CoV-2 antigeen op te sporen in het menselijk nasofarynx. De identificatie van SARS-CoV-2 bij vermoedelijke dragers van het virus gebeurt doorgaans binnen 15 minuten.

Bekijk hier de bijsluiter om meer te weten te komen over de autotest, het gebruik en de interpretatie van de test.

Een snel resultaat na 15 minuten (uitleesvenster 15-30 minuten).

De testkit is klaar voor gebruik en bevat alle benodigdheden om een test te kunnen uitvoeren:

Een teststrookje
Een buis met de extractiestaaf
Een dispenserdop
Een uitstrijkje
Een kopie van de bijsluiter

Deze test is bedoeld om antigenen van het SARS‑CoV‑2-virus te detecteren bij personen waarvan wordt verdacht COVID-19 drager te zijn.

De volledige handleiding voor het gebruik van de zelftest vindt u HIER.

Een video met uitleg hoe u de test moet afnemen vindt u HIER.

1) Bereid de test voor: controleer de vervaldatum op de achterkant van het verpakkingszakje. Gebruik de test niet als de vervaldatum is verstreken.

2) Neusuitstrijkje nemen en voorbereiden

Was uw handen met water en zeep of gebruik een handdesinfecterend middel voordat u de test uitvoert.
Haal het wattenstaafje uit de verpakking. Zorg ervoor dat u het wattenstaafje alleen bij de handgreep aanraakt, niet de punt met het “watje”.
Kantel uw hoofd een beetje achterover. Steek het wattenstaafje eerst in een neusgat met het “watje” aan de voorzijde. Duw het wattenstaafje langzaam ongeveer 2 cm naar voren (parallel aan het gehemelte - richting de keelholte, niet omhoog) totdat u weerstand voelt. Oefen daarbij geen druk uit.
Draai het wattenstaafje 4 keer [ongeveer 15 seconden in totaal] tegen de binnenkant van de neus en verwijder het dan uit de neus.
Herhaal deze stappen met hetzelfde wattenstaafje in het andere neusgat.
Opmerking: Monsters uit beide neusgaten moeten met hetzelfde wattenstaafje worden genomen.

Plaats het wattenstaafje in een buisje met extractiebuffer. Knijp in de onderkant van het buisje en draai het wattenstaafje meer dan 10 keer heen en weer. Blijf in de zijkanten van het buisje knijpen terwijl u het wattenstaafje verwijdert om alle vloeistof uit het wattenstaafje te persen. Sluit het buisje goed af met de dispenserdop.

WAARSCHUWING! Als het buisje niet wordt samengeknepen, kan een teveel aan buffer op het wattenstaafje onjuiste resultaten opleveren.

3) Test uitvoeren

Leg de teststrip op een vlakke ondergrond. Houd het buisje verticaal boven het ronde gemarkeerde veld (niet het rechthoekige resultaatvenster).

Plaats precies 4 druppels op het veld. Knijp hiervoor zo nodig voorzichtig in het buisje. Opmerking: u kunt ook doorgaan met de test als u per ongeluk 5 druppels aanbrengt. Schakel de stopwatch in en lees het testresultaat na 15 tot 30 minuten af.

WAARSCHUWING! Als het testresultaat na meer dan 30 minuten wordt afgelezen, is het resultaat mogelijk onjuist.

4) Interpretatie van de resultaten

Als er geen controlelijn [C] zichtbaar is, moet het resultaat als ongeldig worden beschouwd. De test werkt niet goed en u moet een nieuwe test uitvoeren met een nieuwe testkit.

De aanwezigheid van een testlijn [T] samen met een controlelijn [C] betekent een positief resultaat. Bekijk het resultaat goed: zelfs als de testlijn zwak is, moet de test als positief worden beschouwd. 

De aanwezigheid van een controlelijn [C] (hoe zwak deze ook is) maar geen testlijn [T] betekent een negatief resultaat. 

Bij twijfelachtige gevallen (d.w.z. als u aanhoudende symptomen heeft of uw symptomen ernstiger worden) wordt aanbevolen om de test na 1-2 dagen te herhalen, omdat het coronavirus niet in alle fasen van een infectie nauwkeurig kan worden aangetoond. Neem bij twijfel contact op met uw arts/huisarts.

Anderen bekekenook