Gratis levering Naar onze apotheken of vanaf €55

Dafalgan Kind Siroop 90ml

Dafalgan Kind Siroop 90ml
€ 4,05

Voorraad uitgeput

Max. aantal = 0
Op werkdagen vóór 12u besteld, volgende werkdag geleverd
Gratis levering in je Multipharma apotheek
Gratis levering thuis vanaf €55
Veilig betalen
Klantendienst via chat of contactformulier
 
Reserveer AL je geneesmiddelen​
Ook voor geneesmiddelen met voorschrift
Reservatie klaargemaakt en nagekeken door je apotheker
Je ontvangt een e-mail zodra je reservatie klaar is​

Je reservatie en advies wachten op je in de apotheek

Productbeschrijving

Niet combineren met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
Geneesmiddel voor menselijk gebruik dat paracetamol bevat. Dit geneesmiddel is geschikt voor kinderen tot 50 kg lichaamsgewicht.

Als er na 2-3 dagen geen verbetering optreedt of als de aandoening verergert: raadpleeg een arts. 
Voor de symptomatische behandeling van koorts en pijn.
Pijn en koorts.
Aanbevolen dosering: 15 mg/kg, tot maximaal 4 maal daags.
Schud het flesje voor gebruik en gebruik de pipet met schaalverdeling om de juiste dosis in te nemen volgens het gewicht van het kind. 
Geef de siroop zo of gemengd met drank of voedsel, ook warm (karamel-vanillesmaak).
Tussen twee toedieningen altijd een interval van minstens 4 uur aanhouden.
Paracetamol: Actief bestanddeel
Macrogol 6000: Hulpstof
Vloeibare suiker: Hulpstof met opmerkelijk effect
Sacharine-natrium: Hulpstof
Kaliumsorbaat: Hulpstof
Karamel-vanille aroma: Hulpstof
Citroenzuur: Hulpstof
Gezuiverd water: Hulpstof